ВАС ВІТАЄ РЕДАКЦІЙНА ГРУПА ЦЬОГО САЙТУ.

"Здобутки культурного життя 1917-1921"- це проектна робота групи учнів 10 класу з Історїї України.

У цьому блозі ви знайдете масу цікавої інформаціі та пізнавальних статей.

Бажаємо успіху у творчих пошуках!!!!!

вторник, 17 января 2012 г.

Чому В. Ленін стверджував, що з усіх мистецтв для більшовиків найважливішим є кіно.


Опрацьовуючи текст підручника, я помітила таку закономірність ходу думок Леніна: він вважав, що кінематограф повинен поширювати і поширює дуже корисну інформацію для тогочасної влади на значну відстань та площу, тим самим нав'язуючи вигідні ідеї населенню.
Його мало цікавило те, що в інших регіонах демострують кінофільми, які не відповідали його планам та погіршували репутацію його влади: "Похорон жертв більшовиків" , "Похорон юнаків, замордованих під Курганом" та інші. Головне, що його цікавило- це підвладдя кінематографа його замислам після приходу до влади більшовиків. Зрозуміло, що це було вигідно Леніну, тому що перегляд кінофільмів був доступним великій кількості людей, а нав'язувати думку великій массі одночасно набагато легше, ніж окремо кожному.
у 1919 р. при УСРР було націоналізовано існуючі Київські кіностудії, створено нову- "Червона зірка". У кіновиробництві переважали агітаційні та хронікальні кінофільми: "Радянські ліки", "Життя червоних курсантів" та інщі.

5 комментариев:

  1. Этот комментарий был удален автором.

    ОтветитьУдалить
  2. Цікава стаття. Згодна з думкою Яни. Але я не побачила її назви, тож мені довелося самій лише здогадуватися про питання, суть якого намагалася нам розкрити Яна)))

    ОтветитьУдалить
    Ответы
    1. Пробач, Вікторія, що змусила тебе здогадуватись про назву. Я все виправила.

      Удалить
    2. Нічого)) Дякую, що звернула увагу на моє зауваження!)))

      Удалить
  3. На скільки я зрозуміла, Леніну було вигідним взагалі усі види мистецтва, адже він приділяв увагу не тільки кінематографу, а і іншим видам мистецтва. До того ж він все використовував у своїх цілях!

    ОтветитьУдалить